Nadruki na odzieży

Odzież reklamowa dla Twojej firmy.

Nadruki na odzieży firmowej.

Zamów nadruki na odzieży dla swoich pracowników. Odzież reklamowa to podkreślenie prestiżu twojej firmy oraz sposób na tanią reklamę.

Odzież reklamowa w ostatnich latach stała się powszechnie używaną powierzchnią reklamową. Wykorzystywane są nie tylko znane wszystkim t-shirty i koszulki, ale coraz częściej także bluzy, czapki, chusty, kominy. Identyfikacja odzieży pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. 

Nadruki na odzieży Świebodzin. Odzież reklamowa.

Napisz do nas

Kontakt RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

telefon: 780 120 325

email: rekart@rekart.pl

Nadruki na odzieży - pokaż się innym.

Warto powierzyć projekt oraz wykonanie identyfikacji odzieży profesjonalistom. Odzież reklamowa musi być wytrzymała, emblematy nie mogą znajdować się w przypadkowych miejscach.

 

Warto także pamiętać, że zupełnie inny cel mają nadruki na odzieży rozdawanej w formie reklamy, a zupełnie inny elementy stroju pracowników.

 

W pierwszym przypadku można zdecydować się na krzykliwe i widoczne motywy związane z firmą, w drugim dyskrecja, minimalizm i wyczucie smaku będą kluczowe. Są to najważniejsze elementy, które należy wziąć pod uwagę podczas projektowania nadruków na odzież.W RekArt.pl identyfikacja odzieży nie jest zwykłym nadrukiem reklamowym, łączymy profesjonalny projekt z wysoką jakością materiałów, dzięki czemu zwykła koszulka staje się wyjątkową wizytówką firmy.

 

Skorzystaj z oferty na nadruki na odzieży firmowej i nie tylko.Poznaj inne formy reklamy:

Scroll to Top