Sklepy internetowe

Przenieś swój biznes do sieci i otwórz sklep internetowy.

Tworzenie sklepów internetowych dla firm.

Zajmujemy się projektowaniem sklepów internetowych dla małych i średnich firm. W trosce o najwyższą jakość naszych projektów, stawiamy na nowoczesne rozwiązania ecommerce oraz ciekawy design.

 

Tworzone przez nas platformy sprzedażowe odznaczają się wysoka funkcjonalnością. Integracja z firmami kurierskimi czy szybkie płatności online to rozwiązania, które ułatwią  zarządzanie twoim sklepem internetowym.

Tradycyjna  sprzedaż to dzisiaj za mało. Czas zaistnieć w internecie. Skorzystaj z naszej oferty i załóż sklep internetowy.

Sklepy internetowe Świebodzin.

Zobacz wybrane realizacje

naklejkitabliczkibhp.pl

naklejkitabliczkibhp.pl

Sklep internetowy z materiałami BHP. Responsywny design., różne metody płatności.

zobacz online

carbohort.com

carbohort.com

Sklep internetowy dla producenta nawozów humusowych. Nowoczesny, responsywny design.

zobacz online

wspolnota.org.pl

wspolnota.org.pl

Sklep internetowy dla wydawnictwa prasy dla samorządów.

zobacz online

mhs.com.pl

mhs.com.pl

Sklep internetowy w formie katalogu produktów dla producenta zabudów samochodów ciężarowych.

zobacz online

growo-wodomierze.pl

growo-wodomierze.pl

Sklep internetowy w formie katalogu oraz nowoczesna strona internetowa dla firmy zajmującej się sprzedażą wodomierzy.

zobacz online

Napisz do nas

Kontakt RekArt

ul. Łużycka 17/4 (stara policja)
66-200 Świebodzin

Pracujemy:
pn-pt: 8.00-16.00

telefon: 68 451 13 31

email: rafal@crear.pl

Sklepy internetowe tworzone na miarę.

Sklep internetowy to szansa na zwiększenie sprzedaży i zdobycie nowych klientów.

 

Badania pokazują, że coraz więcej osób dokonuje zakupów w internecie. To łatwiejszy i szybszy sposób na robienie zakupów. Z drugiej strony koszty utrzymania sklepu internetowego są nieporównywalnie niższe niż tego stacjonarnego. Dodatkowo klientów nie obowiązują godziny otwarcia, a zakupy mogą robić nawet na telefonie. 

Sklepy internetowe o wysokiej funkcjonalności i nowoczesnym wyglądzie.

Tworzymy sklepy internetowe o pełnej funkcjonalności, gotowe do działania. Otrzymujesz od nas w pełni działający sklep ze zintegrowanymi metodami płatności i sposobami wysyłki. Jeśli chcesz, możemy także zintegrować szybkie płatności online lub powiązać twój sklep z platformami kurierskimi albo paczkomatami. 

Potrzebujesz innych integracji? Nie ma sprawy. Doradzimy najlepsze rozwiązania dla twojego sklepu. My przygotujemy twój sklep, a Ty zajmij się sprzedażą.

Zoptymalizowane sklepy internetowe, gotowe do pozycjonowania.

Podobnie jak w przypadku zwykłych stron internetowych, istotnym tematem jest szybkość ładowania, która bezpośrednio przekłada się na pozycje sklepu w rankingu google.

 

W dobie rosnącej konkurencji na rynku ecommerce ważna jest pozycja na liście wyników wyszukiwania. Na te pozycje składa się wiele czynników, w tym także szybkość ładowania strony. 

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w tym zakresie, tworzone przez nas sklepy internetowe są zoptymalizowane tak aby nie tylko działać jak najlepiej, ale także aby zajmować jak najwyższą pozycję w rankingu google. Dzięki temu klienci łatwiej trafią do twojego sklepu internetowego.

Sklepy internetowe proste w obsłudze dzięki CMS.

System zarządzania treścią czyli CMS sprawia, że obsługa sklepu internetowego jest intuicyjna i niezwykle prosta. Nie musisz mieć żadnej wiedzy programistycznej, aby z powodzeniem prowadzić sklep internetowy.

 

Zarządzanie produktami, ich edycja, sprawdzanie stanów magazynowych czy obsługa zamówień, wszystko to dostępne jest w ramach przyjaznego panelu administracyjnego. 

Bezpieczeństwo sklepu internetowego to podstawa.

Równocześnie coraz więcej osób zwraca uwagę na bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. To bardzo ważne zarówno dla sprzedającego jak i nabywcy, aby cały proces zakupowy był bezpieczny. Dlatego też w naszych projektach korzystamy tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, które dają gwarancję udanych zakupów.

Poznaj inne formy reklamy:

Scroll to Top